► Kramer Robert Pasiński


Dane adresowe:

ul. Traugutta 22 lok.25, Grodzisk Mazowiecki - MazowieckieZajmujemy się wykonaniem domów na zlecenie klientów na ich działkach. Jesteśmy generalnym wykonawcą budowy. Pomagamy również przy wyborze technologii budowy domu, doradzamy przy formalnościach związanych z budową domu, wyborem sposobu finansowania, służymy poradą w kwestii zakupu działki, organizacji budowy i staramy się, aby żadne z pytań klientów nie pozostało bez odpowiedzi.

► Ładny dom Łukasz Złotek


Dane adresowe:

ul. Żarnowa 206, Strzyżów - PodkarpackieŁadny dom to przyjazna i nowoczesna firma branży budowlanej. To solidny i doświadczony wykonawca inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego i drogowego. Wykonujemy w pełnym zakresie roboty brukarskie, ziemne, drogowe i ogólnobudowlane. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta, począwszy od dostarczenia wszelkich materiałów, po wykonanie całej inwestycji. To pozwala zminimalizować koszty i skrócić czas realizacji.

► Budownictwo Ogolne Jan Ziółkowski


Dane adresowe:

Bożejowice 26a, Bożejowice - DolnośląskiePosiadamy bardzo duże doświadczenie i wiemy jak sprostać wymaganiom naszych klientów. Z nami zbudują Państwo dom swoich marzeń.

► Usługi budowlane Marek Solarz


Dane adresowe:

ul. Sitowa 8, Wielka Wieś - ŚwiętokrzyskieJesteśmy zakładem budowlanym z ugruntowaną pozycją na rynku. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

► Konte Zakład Usług Parkieciarskich - Krzysztof K


Dane adresowe:

ul. Lucjana Siemieńskiego 5/13, Wrocław - DolnośląskieSłużymy fachowym doradztwem w zakresie projektowania, oraz profesjonalnymi poradami. Pomożemy Państwu zaprojektować wymarzoną podłogę, jak również dobrać odpowiedni produkt do zastosowanego gatunku drewna i przewidywanej funkcji podłogi. Doradzimy jak najlepiej o nią zadbać.

► Choma parkiet Waldemar Choma


Dane adresowe:

ul. Żeromskiego 25, Kąty Wrocławskie - DolnośląskieFTHU CHOMA PARKIET założona przez Waldemara Chomę funkcjonuje w Polsce od 2000 roku. Zajmujemy się montażem parkietów i podłóg drewnianych jak również ich renowacją i konserwacją. Wykonujemy podłogi zarówno z drzew krajowych jak i gatunków egzotycznych.

► Zakład Usług Budowlanych Wiesław Paluch


Dane adresowe:

Nieczaja 4, Krasnystaw - LubelskieBudowa domów pod klucz, docieplanie domów, siding-styropian, podsufitki z paneli pcv siding. Kamień elewacyjny różne wzory.

► Zakład Parkieciarsko-Cyklininarski S. Politowski


Dane adresowe:

Broniewskiego 26 /88, Włocławek - Kujawsko- pomorskieZakład parkieciarsko- cyklinarski powstał w 1985 roku. Od tego czasu świadczy usługi w najwyższej jakości. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, jesteśmy na rynku juz 28 lat.

► Inter-System Józef Bakuła


Dane adresowe:

Okocimska 4 lok.8, Warszawa - MazowieckiePrzedsiębiorstwo działa na rynku od 24 lat. Zostało założone w 1989 roku przez Krzysztofa Ciesielskiego. Wraz z rozwojem firmy nazwa ulegała wielokrotnie zmianie. Na początku była zmiana pod nazwą „Inter-System” od 1997 do 2002 jako INTER-SYSTEM S.C. od października 2002 nazywa się w INTER-SYSTEM J. Bakuła Agencja handlowo-usługowa. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych.