► "MAPOPROJEKT" Firma Geodezyjna


Dane adresowe:

ul. Zagłoby 1B, Bełchatów - ŁódzkieUsługi geodezyjne w bardzo atrakcyjnych cenach, zapraszamy do kontaktu!

► ACCORD-BIAŁYSTOK SP. Z O.O.


Dane adresowe:

ul. Obłoków 9, Białystok - PodlaskieProdukcja, oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna SYSTEMU RYNIEN CIĄGNIONYCH Montaż: profilowanie rynien na żądany wymiar bezpośrednio na placu budowy, a następnie montaż rynien, kolanek i rur spustowych na obiekcie; rury spustowe łączone na wcisk, narożniki i zakończenia nitowane i uszczelniane specjalistycznym klejem

► Z.U.H "Elwiko" Stanisław Dropik


Dane adresowe:

ul. Wrocławska 38, Szczecin - ZachodniopomorskieZakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik powstał na bazie Zakładu Elektromechaniki Dźwigowej, istniejącego od 20.12.1991 r. Z.U.H. ELWIKO chcąc zaspokoić potrzeby klientów oraz zapewnić sprawną pracę urządzeń, 21.09.1994 rozszerza działalność o handel artykułami przemysłowymi, głównie dźwignicowymi.

► PHU I .W IZABELA WILMA


Dane adresowe:

ul. Młyńska 64, Lipusz - PomorskieFirma nasza specjalizuje się w budowie całorocznych domów drewnianych, domów z bali, domów i domków letniskowych oraz altan. Największą motywacją do działania jest zadowolenie naszych Klientów, dla których realizujemy marzenia o zdrowym, ciepłym i przytulnym domu. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami nasi Klienci

► P.P.H.U Nitus Piotr Nowak


Dane adresowe:

Drużków Pusty 9, Porąbka Iwkowska - MałopolskieFirma NITUS Piotr Nowak – powstała z połączenia dwóch firm: produkcyjnej i handlowej. Dzięki tej symbiozie powstała firma, która połączyła lata doświadczenia firmy produkcyjnej (fachowość, dokładność wykonania, terminowość, serwis) i handlowej (szybkość, dostosowalność, elastyczność). Produkcję bram opieramy na najlepszych komponentach dostępnych na rynku europejskim.

► BUD-RAJ Rajmund Gawlik


Dane adresowe:

ul. Leopolda Staffa 36, Lublin - LubelskieNasze wieloletnie doświadczenie w budownictwie specjalistycznym sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Posiadamy atrakcyjne ceny, oraz profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowników.

► Design Studio Color Koncept


Dane adresowe:

ul. Zachodnia 17, 05-092 - MazowieckieNCS - Natural Colour System®© - Naturalny System Barw to najbardziej rozpowszechniony na świecie system opisujący barwy w taki sposób, w jaki odbiera je ludzki wzrok. Właścicielem praw autorskich i patentów na NCS®© jest NCS Colour S.A. w Sztokholmie, w którego imieniu działają na całym świecie Premium Partners. Od ponad 20 lat cieszymy się w Polsce zaufaniem NCS Colour S.A. w Sztokholmie.

► F.U.H. Bet-Zex


Dane adresowe:

ul. Stobierna 82, Dębica - PodkarpackieFirma BET-ZEX działa aktywnie w branży budowlanej od 10 lat. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę.

► Biuro inżynierskie Troll


Dane adresowe:

ul. Zamenhofa 5/2, Gdańsk - PomorskieSkomplikowane budowy to dla nas wyzwanie. Naszym dorobkiem jest miedzy innymi Ergo Arena za budowę której, jako kierownik budowy, otrzymałem nagrodę w konkursie Budowa Roku 2010.

► Roboty budowlano-drogowe


Dane adresowe:

ul. Szlenkierów 1, Warszawa - MazowieckieFirma działa od końca 1987r. i w początkowej fazie zajmowała się głównie pracami budowlanymi lecz po kilku latach wiodącą branżą stały się roboty brukarskie.