► PHU I .W IZABELA WILMA


Dane adresowe:

ul. Młyńska 64, Lipusz - PomorskieFirma nasza specjalizuje się w budowie całorocznych domów drewnianych, domów z bali, domów i domków letniskowych oraz altan. Największą motywacją do działania jest zadowolenie naszych Klientów, dla których realizujemy marzenia o zdrowym, ciepłym i przytulnym domu. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami nasi Klienci

► P.P.H.U Nitus Piotr Nowak


Dane adresowe:

Drużków Pusty 9, Porąbka Iwkowska - MałopolskieFirma NITUS Piotr Nowak – powstała z połączenia dwóch firm: produkcyjnej i handlowej. Dzięki tej symbiozie powstała firma, która połączyła lata doświadczenia firmy produkcyjnej (fachowość, dokładność wykonania, terminowość, serwis) i handlowej (szybkość, dostosowalność, elastyczność). Produkcję bram opieramy na najlepszych komponentach dostępnych na rynku europejskim.

► BUD-RAJ Rajmund Gawlik


Dane adresowe:

ul. Leopolda Staffa 36, Lublin - LubelskieNasze wieloletnie doświadczenie w budownictwie specjalistycznym sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Posiadamy atrakcyjne ceny, oraz profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowników.

► Design Studio Color Koncept


Dane adresowe:

ul. Zachodnia 17, 05-092 - MazowieckieNCS - Natural Colour System®© - Naturalny System Barw to najbardziej rozpowszechniony na świecie system opisujący barwy w taki sposób, w jaki odbiera je ludzki wzrok. Właścicielem praw autorskich i patentów na NCS®© jest NCS Colour S.A. w Sztokholmie, w którego imieniu działają na całym świecie Premium Partners. Od ponad 20 lat cieszymy się w Polsce zaufaniem NCS Colour S.A. w Sztokholmie.

► F.U.H. Bet-Zex


Dane adresowe:

ul. Stobierna 82, Dębica - PodkarpackieFirma BET-ZEX działa aktywnie w branży budowlanej od 10 lat. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę.

► Biuro inżynierskie Troll


Dane adresowe:

ul. Zamenhofa 5/2, Gdańsk - PomorskieSkomplikowane budowy to dla nas wyzwanie. Naszym dorobkiem jest miedzy innymi Ergo Arena za budowę której, jako kierownik budowy, otrzymałem nagrodę w konkursie Budowa Roku 2010.

► Roboty budowlano-drogowe


Dane adresowe:

ul. Szlenkierów 1, Warszawa - MazowieckieFirma działa od końca 1987r. i w początkowej fazie zajmowała się głównie pracami budowlanymi lecz po kilku latach wiodącą branżą stały się roboty brukarskie.

► Zakłady Mechaniczne Zamek


Dane adresowe:

ul. Budowlanych 4, Wejherowo - PomorskieZakłady Mechaniczne ZAMEK to producent urządzeń i sprzętu dla przemysłu spożywczego, kuchni, zakładów gastronomicznych, hoteli, moteli, ośrodków wypoczynkowych. Proponujemy realizację wyrobów atestowanych materiałów - ze stali kwasoodpornej i aluminium, dopuszczonych do kontaktu z żywnością przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.

► Eko-tech serwis Szymon Jaskulski


Dane adresowe:

ul. Odkryta 35A , Warszawa - MazowieckieFirma Eko-Tech Serwis jest firmą remontowo – budowlaną. Jesteśmy kilku pokoleniowym zespołem fachowców, który powstał na bazie firmy rodzinnej. Wszyscy pracownicy, niezależnie od wieku i doświadczenia są od początku swojej kariery zawodowej związani z branżą.

► F.H.U Jamont Jacek Żyła


Dane adresowe:

ul. Miechowska 97, Wolbrom - MałopolskieFirma Usługi Dekarskie i Blacharstwo Budowlane została założona w 1996r. Wykonujemy nowe wieżby dachowe, jak również zajmujemy się przeróbka i naprawą starych dachów.