► Z.H.U Anita- Instalacje elektryczne


Dane adresowe:

ul. Nawrot 89, Łódź - ŁódzkieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► MAGISTER


Dane adresowe:

Bratków 9, Bytom - ŚląskieFirma MAGISTER zajmuje się profesjonalną obsługą budynków mieszkalnych i firmowych w zakresie prac remontowych i porządkowych. Zajmujemy się także zakładaniem i pielęgnacją terenów zielonych wokół domów i przedsiębiorstw. Dzięki naszej kompleksowej ofercie możecie Państwo zadbać o dom i jego otoczenie.

► KAMIENIARSTWO I RZEŹBIARSTWO Konrad Źiółkowski


Dane adresowe:

ul. 1 Maja 67, Wiązów - DolnośląskieMgr sztuki KONRAD ZIÓŁKOWSKI. Jestem Artystą zajmującym się rzeźbą, kamieniarstwem, grafiką komputerową, animacją. EDUKACJA: 2001-2006 Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu ( ukończona z wyróżnieniem) 1997-2001 Zespół Szkół budowlanych- Renowator Zabytków Architektury ( ocena końcowa celujący)

► USŁUGI TRANSPORTOWE Grzegorz Kłoszewicz


Dane adresowe:

Dzików 46, Zalesie - MazowieckieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► F.H.U."DAN-MAT" KOLLNER JANUSZ


Dane adresowe:

ul. Tatrzańska 6/67, Świętochłowice - ŚląskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► C.I.M. CEZARY GADOMSKI


Dane adresowe:

ul. Wiejska 1, Mrągowo - Warmińsko-MazurskieFirma C.I.M. Cezary Gadomski działa na rynku już od 2005 roku. Specjalizujemy się w montaży i serwisie stolarki okiennej PCV i ALU. Ściśle współpracujemy z renomowanym producentem okien i drzwi firmą AdamS z Mrągowa.

► KM INSTALMariusz Brynkiewicz


Dane adresowe:

Smolice 78, Stryków - ŁódzkieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Dolina Płoni Spółka z o.o


Dane adresowe:

ul. Szpitalna 17, Barlinek - ZachodniopomorskieZajmujemy się wyłącznie wznoszeniem budynków szkieletowych {skandynawskich} w stanie gotowym do zamieszkania. Obszar realizacji inwestycji-cała Polska

► Dolina Płoni Spółka z o.o.


Dane adresowe:

ul. Szpitalna 17, Barlinek - ZachodniopomorskieDziałki budowlane w lesie, 90 tys. km kw. powierzchni Polski nie podlega prawom gospodarki rynkowej. Przedmieścia wschodniej części Berlina zdobi malownicza dzielnica willowa. Niewielkie, w większości parterowe domy, zbudowano w stuletnim sosnowym lesie.

► ZUH Marbud


Dane adresowe:

ul. Wojska Polskiego 41a, Podzamcze - ŚląskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.