► Brukarstwo, budowa dróg i odwodnień A.Eliasz


Dane adresowe:

ul. Elsnera 10a, Grodków - OpolskieJesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

► Brukarstwo oraz budowa urządzeń odwadniających


Dane adresowe:

ul. Kościuszki 9a, Grodków - OpolskieJesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

► Zakład Budowlano - Drogowy Adam Trzepizur


Dane adresowe:

ul. Szkolna 29a, Kroczyce - ŚląskieRok 1994 jest rokiem założenia i rozpoczęcia działalności Zakładu Budowlano - Drogowego, którego właścicielem jest Adam Trzepizur. Siedziba Zakładu znajduje się w Kroczycach przy ul. Szkolnej 29a.

► MIKO-BAU Michał Kościucha


Dane adresowe:

ul. Wzgórze 22, Konin - WielkopolskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także doskonała opinia wśród naszych klientów sprawią, że będą Państwo zadowoleni.

► Motyles


Dane adresowe:

ul. Zimowa 18, Włocławek - Kujawsko-PomorskieKompleksowa Obsługa Budownictwa "MOTYLES" jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na terenie całego kraju. Firmę tworzy zespół ambitnych, wykwalifikowanych pracowników, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowych rozwiązań.

► Kambud S.C


Dane adresowe:

ul. Wyspiańskiego 9, Gdańsk - PomorskieFirma zaczęła działalność w maju 1998 roku. Pierwsza siedziba firmy wraz z magazynem i zapleczem sprzętowym mieściła się w dzierżawionych obiektach przy ul. Kaczkowskiego 3. Początki były trudne z uwagi na koniunkturę rentowności, zastój w rozwoju realizacji nowych inwestycji, dużą konkurencję w zdobywaniu rynku, pozyskiwaniu zleceń oraz nieznajomość rynku lokalnego.

► Usługi Budowlane Roman Dziech


Dane adresowe:

ul. Podkępie 2, Czechowice- Dziedzice - ŚląskieFirma istnieje od 1991r. Od początku specjalizowaliśmy się w brukarstwie, robotach drogowych i robotach kanalizacyjnych. Przedmiotem naszych działań są głównie parkingi, drogi, chodniki, podjazdy. Z wielkim zaangażowaniem przygotowujemy też projekty drogowe.

► "Lech-Bruk" Joanna Lech


Dane adresowe:

ul. Graniczna 52 , Michałowice - MałopolskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.