► Styl-Komp


Dane adresowe:

Pustynia 132N, Dębica - PodkarpackieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Opportunity 66


Dane adresowe:

ul. Bieganskiego 10/7, Gdańsk - PomorskieOpportunity 66 specjalizuje się w pracach zbrojarskich i żelbetowych na obiektach kubaturowych oraz inżynierskich. Realizujemy zadania na terytorium całego kraju.

► KAMIENIARSTWO I RZEŹBIARSTWO Konrad Źiółkowski


Dane adresowe:

ul. 1 Maja 67, Wiązów - DolnośląskieMgr sztuki KONRAD ZIÓŁKOWSKI. Jestem Artystą zajmującym się rzeźbą, kamieniarstwem, grafiką komputerową, animacją. EDUKACJA: 2001-2006 Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu ( ukończona z wyróżnieniem) 1997-2001 Zespół Szkół budowlanych- Renowator Zabytków Architektury ( ocena końcowa celujący)

► F.H.U."DAN-MAT" KOLLNER JANUSZ


Dane adresowe:

ul. Tatrzańska 6/67, Świętochłowice - ŚląskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► AGRO-BUD P.H.U.


Dane adresowe:

ul. Piastów 10, Błachownia - ŚląskieFirma AGRO-BUD ma ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, ze szczególnym uwzględnieniem walorów plastycznych roślin i ich wymagań. Ponieważ odnajdywanie piękna jest naszą pasją, możemy ziścić marzenia Klientów.

► PHU ENERGOAUDYT


Dane adresowe:

ul. Jeździecka 71, Bielsko-Biała - ŚląskieFirma PHU "Energoaudyt" od 2000 roku, za cel stawia sobie pomoc klientom przy wyborze i zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii ogrzewania pomieszczeń i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

► AGROTURYSTYKA POD BOCIANKIEM.


Dane adresowe:

Skowronno Górne 31, Pińczów - ŚwiętokrzyskieGospodarstwo położone jest w Dolinie Nidy na terenie Niecki Nadnidziańskiej jest to okolica cicha i spokojna. Serdecznie zapraszamy przez cały rok. GOSPODARSTWO ZDOBYŁO PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE NA NAJLEPSZE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE W POWIECIE PIŃCZOWSKIM

► SPRINT-CAR 24


Dane adresowe:

ul. Ozorkowska 13, Zgierz - ŁódzkieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► TRZCINA EKO DACH STRZECHA


Dane adresowe:

ul. Szczytkowice 128, Trzebnica - DolnośląskieTrzcina-Eko-Dach-Strzecha to firma zajmująca się budową najwyższej jakości ekologicznych pokryć dachowych krytych trzciną wodną, altan, oraz mebli ogrodowych. Dzięki zastosowaniu wyłącznie narutalnych materiałów takich jak trzcina, drewno i kamień nasze wyroby są bardzo trwałe i ekologiczne.

► P.W PAZOLA- RAWICZ


Dane adresowe:

ul. Miedzińskiego 7, Rawicz - WielkopolskieWitamy na stronie firmy PW. Pazoła, która prowadzi wynajem podestów ruchomych samojezdnych oraz podnośników koszowych samochodowych z obsługą operatorską.