► Kolstalbud


Dane adresowe:

ul. Witosa 49, Chmielnik - ŚwiętokrzyskieNasza firma powstała w 1998. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa kolejowego, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

► Archeogatos


Dane adresowe:

ul. Ogrodowa 24, Boża Wola - MAZOWIECKIE


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Prowadzimy działalność w zakresie archeologii. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

► PHU Domino


Dane adresowe:

ul. Połaniecka 8/2, Wrocław - DolnośląskieFirma DOMINO świadczy usługi z zakresu sprzedaży, wdrożeń i serwisu zintegrowanych systemów informatycznych. W oparciu o wieloletnie doświadczenie firma oferuje usługi na wysokim poziomie. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji klientów poprzez dostarczenie nowoczesnych i wydajnych rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy SONETA Sp. z o.o. i COMARCH S.A.

► Kamieniołom


Dane adresowe:

ul. Żeromskiego 3 m 48, Sokolniki - ŚląskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wyjątkowa oferta dla zakładów kamieniarskich, składów budowlanych i składów ogrodniczych zaopatrujących indywidualnych odbiorców urządzających ogrody.

► Usługi ślusarko- spawalnicze Krzysztof Wilk


Dane adresowe:

ul. Chełmońskiego 34, Siedlce - MazowieckieFirma zał. 1991r. współpracuję z firmami: CARGILL(POLSKA) Sp. z o.o. (przetwórnia pasz), Eden Springs Sp.z o.o. (rozlewnia wody mineralnej), Termo Organika Sp.z o.o. (wytwórnia styropianu), NASZ DRÓB Sp. z o.o. (ubojnia drobiu), oraz wykonuję wszelkie prace ślusarsko-spawalnicze na indywidualne zlecenia.

► "LUMA" usługi ogólnobudowlane J. Ludwisiak


Dane adresowe:

Al. Wolności 13, Kowary - DolnośląskieUsługi ogólnobudowlane najwyższej jakości. W skład naszego zespołu wchodzą prawdziwi fachowcy.

► Design Studio Color Koncept


Dane adresowe:

ul. Zachodnia 17, 05-092 - MazowieckieNCS - Natural Colour System®© - Naturalny System Barw to najbardziej rozpowszechniony na świecie system opisujący barwy w taki sposób, w jaki odbiera je ludzki wzrok. Właścicielem praw autorskich i patentów na NCS®© jest NCS Colour S.A. w Sztokholmie, w którego imieniu działają na całym świecie Premium Partners. Od ponad 20 lat cieszymy się w Polsce zaufaniem NCS Colour S.A. w Sztokholmie.

► Nieruchomości Joanna Leśniak


Dane adresowe:

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 60, Olkusz - MałopolskiePosiadamy licencję numer 14548 nadaną przez Ministra Infrastruktury oraz uprawnienia zawodowe numer MI/ŚE/2045/2010. Oferujemy profesjonalną i fachową obsługę transakcji, podpartą solidnym wykształceniem z zakresu obrotu nieruchomościami oraz procesu inwestycyjnego.

► Spec-Jan


Dane adresowe:

ul Żółkiewskiego 9A, Szczecin - ZachodniopomorskieZaufało nam już wielu klientów. Wszystkie prace wykonujemy terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

► Instalacje sanitarno-grzewcze M. Kopka


Dane adresowe:

ul. Woźna 944, Buczkowice - ŚląskieNasza firma specjalizuje się w usługa hydraulicznych z zakresu budowania i modernizacji sieci kanalizacyjnych oraz montażu instalacji sanitarnych. Firma Michała Kopka z siedzibą w Buczkowicach zajmuje się kompleksowymi usługami montażu i serwisowania instalacji gazowych i grzewczych. Swoją ofertę kierujemy do klientów z województwa śląskiego.