► "Electro-Team" Damian Kowalski


Dane adresowe:

ul. Prudnicka 9, Opole - OpolskieDamian Kowalski Electro Team to firma działająca w branży elektrycznej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Wykonywanie instalacji elektrycznych.

► "Energo-Bud" Władysław Kaczyński


Dane adresowe:

ul. Lucerniana 31, Stara Gadka, Rzgów - ŁódzkieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gwarantujemy terminowość, rzetelność i dokładność. Nasza firma od wielu lat posiada spore grono zadowolonych klientów, przez ten czas nabyliśmy bogate doświadczenie dzięki któremu sprostamy każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zleceniu.

► "Elektroexpert" Jerzy Dąbrowski


Dane adresowe:

ul. Klonowa 5, Terespol - LubelskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne, w atrakcyjnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zespół doświadczonych pracowników. Nasze indywidualne podejście do każdego klienta jest źródłem naszego sukcesu.

► "TAK" Kompleksowe Instalacje Elektryczne


Dane adresowe:

ul. Gdyńskich Kosynierów 9/6, Gdańsk - PomorskieFirma świadczy usługi na rzecz swoich partnerów od 1988r. Trzon firmy stanowią pracownicy z uprawnieniami budowlanymi-elektrycznymi, zezwalającymi na projektowanie i dozór nad robotami elektrycznymi. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do wykonywania powierzonych im prac. Terminowość, fachowość i dokładność wykonywanych prac to jedna z na ważniejszych dewiz firmy.

► Inet Plus


Dane adresowe:

ul. Warcka 6, Sieradz - ŁódzkieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W firmie INET Plus skompletowany został zespół pracowników posiadających olbrzymią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w zakresie szeroko rozumianych instalacji elektrycznych. Firma dysponuje zarówno inżynierami, którzy są w stanie zaprojektować oraz nadzorować pod względem merytorycznym i organizacyjnym praktycznie każdą instalację elektryczną, sieć komputerową czy też elektroniczny system bezpieczeństwa.

► INSTAL-COM Robert Jesionek, Adam Cieciura S.C


Dane adresowe:

ul. Papieża Jana Pawła II 15, Marki - MazowieckiePosiadamy bogate doświadczenie w branży elektrycznej i teletechnicznej. Wykonaliśmy wiele zleceń, które wzbogaciły nas o nowe doświadczenia. Od początku istnienia firmy dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi charakteryzowała wysoka jakość i pełen profesjonalizm.

► Eko-tech serwis Szymon Jaskulski


Dane adresowe:

ul. Odkryta 35A , Warszawa - MazowieckieFirma Eko-Tech Serwis jest firmą remontowo – budowlaną. Jesteśmy kilku pokoleniowym zespołem fachowców, który powstał na bazie firmy rodzinnej. Wszyscy pracownicy, niezależnie od wieku i doświadczenia są od początku swojej kariery zawodowej związani z branżą.