► TRAFO


Dane adresowe:

ul. Kaletnicza 23, Bielsko-Biała - ŚląskieFirma "Z.R.E. TRAFO" Marcin Gryzełko powstała w 2005 roku w Bielsku-Białej. Swoją działalność rozpoczynaliśmy od wykonywania instalacji elektrycznych. Jednak z biegiem lat, by sprostać wymaganiom naszych klientów, sukcesywnie poszerzaliśmy zakres naszych usług.

► KWW REMART Remigiusz Zagrodnik


Dane adresowe:

ul. Wrocławska 11, Kępno - WielkopolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► USŁUGI INSTALACYJNE Grzegorz Błasiak.


Dane adresowe:

Smrekowa 21, Porąbka - ŚląskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie, szerokie zaplecze techniczne, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

► ELECTRO


Dane adresowe:

ul. Opaczewska 16 lok. 18, Warszawa - MazowieckieWybierając firmę ELEKTRO mają Państwo absolutną pewność: przeprowadzenia przez nas solidnej i dokładnej analizy problemu, otrzymania, po wykonaniu usługi, nie tylko szczegółowego protokołu z wyszczególnionymi wszystkimi usterkami, ale rówież fachowej porady, w jaki sposów usunąć zlokalizowane problemy.

► ARCOM


Dane adresowe:

ul. Żwirki i Wigury 5/32, Pruszcz Gdański - PomorskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► P.U.H JAREMO


Dane adresowe:

ul. Konopnickiej 52, Modrzyca - LubuskiePUH " JAREMO" od lat wykonuje wysokiej jakości usługi wykończeń wnętrz, remontów oraz instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Zajmujemy się również montażem i instalacją odnawialnych źródeł ciepła - solarów oraz pomp ciepła. Siedziba naszej firmy mieści się w Modrzycy koło Nowej Soli.

► U.R.B NORAS Damian Noras


Dane adresowe:

Brzozowa 22, Mikołów - ŚląskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 1997 roku zatem posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA Tomasz Boniak


Dane adresowe:

26, Ludomki - WielkopolskieNasza firma, z siedzibą w miejscowości Ludomki (pow. Oborniki), oferuje kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Usługi remontowe, które wykonujemy cechuje najwyższa jakość i terminowość. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa wielkopolskiego.

► ISEL Mariusz Kij


Dane adresowe:

Bałdoń 21, Godziesze Małe - WielkopolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► INSTALGOŁ


Dane adresowe:

Nowy Gołymin 15, Gołymin - MazowieckieNasza Firma zaczęła swą działalność w roku 2000, początkowo zajmując się instalacjami hydraulicznymi i wodno-kanalizacyjnymi. Obecnie świadczymy wszelkiego rodzaju usługi koparką i koparko-ładowarką, jak również transport, usługi HDS(18ton).