► "Zakład Instalacji Budowlanych" - Maciej Radwan


Dane adresowe:

ul. Niska 6/2, Kraków - MałopolskieOferujemy usługi wykonawcze w zakresie nowych instalacji w budownictwie jednorodzinnym i wielorodzinnym jak i modernizacje i remonty starych. Wykonujemy instalacje w większości znanych technologi stosując markowe materiały i narzędzia.

► ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH DARIUSZ KWAPIS


Dane adresowe:

ul.Pomorska 29/11, Łódź - ŁódzkieZapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych pracowników, oraz wzorową opinię u naszych klientów.

► Plumbing Enterprise


Dane adresowe:

ul. Krakowska 44, Kraków - MałopolskieFirma PLUMBING ENTERPRISE, Reginald Jaworski działa od 1984 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się zarówno kompleksowymi realizacjami, jak i pracami szczegółowymi, czy usuwaniem awarii. Nasza oferta jest skierowana dla odbiorców indywidualnych i dla firm.

► Inst-Central S.C


Dane adresowe:

ul. Łąkowa 4, Stara Niedziałka - MazowieckieFirma Inst-Central Adam Szczepański i Krzysztod Szczepański świadczy swoje usługi na terenie województwa mazowieckiego - Mińsk Mazowiecki i okolice do 100km. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biznesowymi (np. podwykonawstwo u developerów)oraz chętnie bierzemy udział w przetargach.

► Zakład wodno-kanalizacyjny i C.O Julian Moniak


Dane adresowe:

ul. Garbarska 3 lok. 7, Gryfino - ZachodniopomorskieDzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu fachowej wiedzy i najnowszych technologi jesteśmy w stanie profesjonalnie zrealizować każde zlecenie. Celem firmy jest w pełni usatysfakcjonowany klient. Powierzone prace wykonujemy osobiście, zachowując przy tym najwyższe standardy wykończenia. Jesteśmy firmą, solidną, terminową, bez jakichkolwiek problemów realizujemy cele klientów.

► Wodnik


Dane adresowe:

ul. Mickiewicza 3a, Stargard Szczeciński - ZachodniopomorskieJesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się instalacjami hydraulicznymi.

► Hydraulik Hydro-Power


Dane adresowe:

Wybranowo 7, Inowrocław - Kujawsko-PomorskieJesteśmy firmą świadczącą usługi hydrauliczne w całej Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

► P.H.U Kacper Marcin Ostrowski


Dane adresowe:

ul. Osiedlowa 3/18, Strzeszów - DolnośląskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wszystkie zlecenia wykonywane przez nas są w pełni profesjonalne, nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników.

► MO-JA Usługi Hydrauliczne i budowlane


Dane adresowe:

ul. Sojowa 8a/6, Gdynia - Pomorskie"Mo-Ja" - instalacje sanitarne, usługi hydrauliczne i przyłącza gazowe. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa i dobrania odpowiednich dla Państwa urządzeń i systemów, poprzez montaż wybranej armatury, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Usługi świadczymy na terenie całego województwa pomorskiego i w jego okolicach.

► Instalacje gazowe Sławomir Wardak


Dane adresowe:

ul. Instalatorów 9, Warszawa - MazowieckieDrogi Kliencie, nasza firma to specjalistyczny zakład montażu i serwisu instalacji gazowych we wszelkiego typu samochodach. Zlecone nam prace wykonujemy fachowo i terminowo a kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na rozwiązywanie nietypowych problemów.