► POGOTOWIE LOKATORSKIE


Dane adresowe:

ul. Marii Skłodowskiej 4, Płock - MazowieckieFirma nasza świadczy całodobowe usługi pogotowia lokatorskiego oraz wykonuje okresowe przeglądy instalacji gazowych, elektrycznych, remonty instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

► USŁUGI HYDRAULICZNE Jerzy Kuciemba


Dane adresowe:

ul. Garbarska 6/4, Wałbrzych - DolnośląskieZapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► BUDOINSTAL Krzysztof Sienkiewicz


Dane adresowe:

ul. Przasnyska 11, Ciechanów - MazowieckieFirma powstała 7 kwietnia 1986 roku. Usługi wykonujemy dla Klientów na terenie całego kraju. Od początku naszej działalności stawiamy na nowości technologiczne oraz rozwój naszych umiejętności, tak aby zawsze dopasować się do potrzeb i oczekiwań Klientów. Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników.

► RENOINSTAL Włodzimierz Adamek


Dane adresowe:

ul. Oleśnicka 15B , Wrocław - DolnośląskieZapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► REM-BIS Mariusz Duczek


Dane adresowe:

ul. Gen. Józefa Hallera 17, Tomaszów Mazowiecki - ŁódzkieREM-BIS to firma remontowo-budowlana z wieloletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Idąc do przodu z trendami chcemy spełniać powierzone nam zadania,tak aby nasz klient był zadowolony w 200%.

► ZinTech Krzysztof Zaśko


Dane adresowe:

ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego 21, Kraków - MałopolskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► ANKOR Instalacje grzewcze i sanitarne Łódź


Dane adresowe:

ul. Iglasta 35/37, Łódź - ŁódzkieFirma Ankor P.U.H. powstała w 1996 r. Od początku działalności zajmuje się instalacjami grzewczymi i sanitarnymi w budownictwie. Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji w budownictwie jednorodzinnym.

► INSTALACJE WOD-KAN, C.O I GAZ Wojciech Jabłoński


Dane adresowe:

ul. Paulinowska 67, Ostrowiec Świętokrzyski - ŚwiętokrzyskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Albin Jakubowski


Dane adresowe:

Pokrzywnica 8A, Pawłów - ŚwiętokrzyskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Z.C.I PAJOS


Dane adresowe:

ul. Rzemieślnicza 7, Pucice - ZachodniopomorskieZachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS oferuje państwu usługi w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych, sanitarnych oraz elektrycznych. Nasze doświadczenie bierze sie z wielu lat pracy w zakładach instalacyjnych, a połączyła nas pasja do odnawialnych źródeł energii.