► "Wobud" Usługi ogólnobudowlane


Dane adresowe:

ul. Nadjeziorna 1b, Ełk - Warmińsko-MazurskieJesteśmy firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i ogromną liczbę zadowolonych klientów. Wszystkie prowadzone przez nas prace są wykonywane terminowo i profesjonalnie.

► "Trans-Bud" Haraźiński


Dane adresowe:

ul. Kaczmarczyków 11, Bytom - ŚląskieWykonuje usługi jako hydraulik nieprzerwanie od ponad 20 lat, co sprawia że wykonywane przeze mnie usługi są na wysokim poziomie. Przez lata pracy w branży zdobyłem doświadczenie, które pozwala wykonywać mi wiele prac hydraulicznych.

► "Supraterm" Józef Nocoń


Dane adresowe:

ul. Zubrzyckiego 1, Jaworzno - ŚląskieSupraterm zajmuje się projektowaniem, doradztwem technicznym, montażem systemów grzewczych i wentylacyjnych oraz sprzedażą urządzeń grzewczych.

► P.H.U Kacper Marcin Ostrowski


Dane adresowe:

ul. Osiedlowa 3/18, Strzeszów - DolnośląskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Wszystkie zlecenia wykonywane przez nas są w pełni profesjonalne, nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników.

► MO-JA Usługi Hydrauliczne i budowlane


Dane adresowe:

ul. Sojowa 8a/6, Gdynia - Pomorskie"Mo-Ja" - instalacje sanitarne, usługi hydrauliczne i przyłącza gazowe. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa i dobrania odpowiednich dla Państwa urządzeń i systemów, poprzez montaż wybranej armatury, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Usługi świadczymy na terenie całego województwa pomorskiego i w jego okolicach.

► Spec-Jan


Dane adresowe:

ul Żółkiewskiego 9A, Szczecin - ZachodniopomorskieZaufało nam już wielu klientów. Wszystkie prace wykonujemy terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

► Instalacje sanitarno-grzewcze M. Kopka


Dane adresowe:

ul. Woźna 944, Buczkowice - ŚląskieNasza firma specjalizuje się w usługa hydraulicznych z zakresu budowania i modernizacji sieci kanalizacyjnych oraz montażu instalacji sanitarnych. Firma Michała Kopka z siedzibą w Buczkowicach zajmuje się kompleksowymi usługami montażu i serwisowania instalacji gazowych i grzewczych. Swoją ofertę kierujemy do klientów z województwa śląskiego.