► VMAX


Dane adresowe:

ul. Partyzantów 6, Brwinów - MazowieckieWitamy! Kompleksowe prace przy wznoszeniu domów i budynków przemysłowych, remonty wykończeniowe.

► P.H.U "Leo" Adam Lawrenc


Dane adresowe:

ul. Dworcowa 14a, Nowa Wieś Lęborska - PomorskieProdukty dla domu, w atrakcyjnych cenach tylko u nas!

► MO-JA Usługi Hydrauliczne i budowlane


Dane adresowe:

ul. Sojowa 8a/6, Gdynia - Pomorskie"Mo-Ja" - instalacje sanitarne, usługi hydrauliczne i przyłącza gazowe. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa i dobrania odpowiednich dla Państwa urządzeń i systemów, poprzez montaż wybranej armatury, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Usługi świadczymy na terenie całego województwa pomorskiego i w jego okolicach.

► Spec-Jan


Dane adresowe:

ul Żółkiewskiego 9A, Szczecin - ZachodniopomorskieZaufało nam już wielu klientów. Wszystkie prace wykonujemy terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

► Instalacje sanitarno-grzewcze M. Kopka


Dane adresowe:

ul. Woźna 944, Buczkowice - ŚląskieNasza firma specjalizuje się w usługa hydraulicznych z zakresu budowania i modernizacji sieci kanalizacyjnych oraz montażu instalacji sanitarnych. Firma Michała Kopka z siedzibą w Buczkowicach zajmuje się kompleksowymi usługami montażu i serwisowania instalacji gazowych i grzewczych. Swoją ofertę kierujemy do klientów z województwa śląskiego.