► Forwent Sp. z o.o


Dane adresowe:

ul. Krupnicza 16, Gliwice - ŚląskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, oraz bogate zaplecze techniczne.

► Mróz


Dane adresowe:

ul. Kasprzaka 40/46 m 56, Łódź - ŁódzkieFirma MRÓZ Spółka Jawna powstała w 2000 roku. Została oparta na naszej wieloletniej wiedzy i doświadczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

► P.H.U Expert Mirosław Kukurowski


Dane adresowe:

ul. Narutowicza 43, Lewin Brzeski - OpolskiePrzedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "EXPERT" Mirosław Kukurowski z Lewina Brzeskiego w województwie opolskim działa na rynku już od 1988 roku. Na co dzień zajmujemy się profesjonalnym montażem oraz serwisem klimatyzatorów i wentylatorów.

► P.W."KALTER" MOZGAŁA ANDRZEJ


Dane adresowe:

ul. Skibowa 36, Poznań - WielkopolskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz wykwalifikowanych pracowników.

► "AutoSter" Zdzisław Jakubiec


Dane adresowe:

Zakątek 1 /4, Kraków - MałopolskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników.

► "Nowak-Klima"


Dane adresowe:

ul. Wejherowska 7, Wejherowo - PomorskieNasza firma z siedzibą w Wejherowie działa na terenie województwa pomorskiego. Zapewniamy fachową obsługę urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Zajmujemy się szeroko rozumianym odzyskiem ciepła. Przebudowujemy instalacje tak, by wykorzystać maksymalnie nadwyżki ciepła powstające podczas pracy urządzeń do ogrzania wody użytkowej lub pomieszczeń.

► La Mousse Usługi Budowlane


Dane adresowe:

ul. Księżnej Elżbiety 5/10, Szczecinek - ZachodniopomorskieNasza firma wykonuje usługi Hydrauliczno-Izolacyjne. Wykonujemy usługi izolacyjne w zakresie: otulin armaflexu, prac zimnochronnych, izolacji termicznej z zastosowaniem wełny mineralnej o różnych gęstościach dostosowanych do parametrów rurociągów.

► Budmix


Dane adresowe:

ul. Przedwiośnie 62, Zgierz - ŁódzkieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gwarantujemy terminowe wykonanie zleceń, a dzięki naszemu doświadczeniu i zespołowi wykwalifikowanych pracowników- kompleksowe usługi budowlane najwyższej jakości.

► Suwiterm Wiesław Suszek


Dane adresowe:

ul. Komorów 250, Majdan Królewski - DolnośląskieFirma SuWiTERM działa od 2007 roku. Siedziba firmy znajduje się w Komorowie a biuro obsługujące klientów indywidualnych oraz biznesowych w Tarnobrzegu na ulicy Sokolej 4. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku modernizujemy strukturę naszej firmy, ciągle ją rozwijając. Naszym celem jest zadowolenie klienta. Pracę zakańczamy szkoleniem i przekazaniem dokumentacji, wraz z jasno sformułowaną instrukcją użytkowania urządzeń.

► Klimat Service Rafał Tworek


Dane adresowe:

ul. Rogalskiego 12 lok. 20, Warszawa - MazowieckieJesteśmy małą, ale bardzo prężną, zawsze otwartą na klienta firmą. Istniejemy zaledwie od kilku lat lecz nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte pracując dużo wcześniej a obecnie pogłębiają swoją wiedzę poprzez szereg szkoleń organizowanych przez naszych Partnerów.