► ELEKTROTERMEX Sp. z o.o.


Dane adresowe:

ul. Bohaterów Westerplatte 5, Ostrołęka - MazowieckieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników.

► Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Zduniuk.


Dane adresowe:

Wiśniowa 24 (Żeromskiego 42 ), Siemiatycze - PodlaskieFirma istnieje od 1984 roku. Zajmujemy się budową i remontem budynków mieszkalnych i użytkowych oraz sprzedażą, dostawą i montażem kominków.

► Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Zduniuk


Dane adresowe:

ul. Żeromskiego 42 , Siemiatycze - PodlaskieFirma istnieje od 1984 roku. Zajmujemy się budową i remontem budynków mieszkalnych i użytkowych oraz sprzedażą, dostawą i montażem kominków.

► Kominki Darka


Dane adresowe:

ul. Podmiejska 2, Chmielowice - OpolskieNasza firma zajmuję działa na rynku od 2002 roku. Posiadamy bogaty asortyment produktów w przystępnych cenach, który z pewnością zaspokoi Państwa oczekiwania.

► Kominki Mefisto


Dane adresowe:

Krzeczyn 12, Oleśnica - DolnośląskieNasza Firma działa nieprzerwanie od 1995 roku. Od tego czasu zaufało nam bardzo wielu klientów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy się pochwalić bardzo wieloma zrealizowanymi projektami, na przestrzeni blisko 20 lat zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy zarówno klasyczne jak i nowoczesne aranżacje.

► Kominek Dla Ciebie


Dane adresowe:

ul. Ogrodowa 44 lok. 9, Łaziska Górne - ŚląskieFirma „Kominek dla Ciebie” powstała z myślą, aby ogrzać twój dom i stworzyć w nim niepowtarzalny klimat. Długoletnie doświadczenie pozwala nam realizować indywidulane projekty dostosowane do potrzeb każdego klienta z uwzględnieniem nowoczesnych technologii, wysokiej funkcjonalności oraz gwarancją bezpieczeństwa stosowanych urządzeń i instalacji grzewczych.

► Budmix


Dane adresowe:

ul. Przedwiośnie 62, Zgierz - ŁódzkieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gwarantujemy terminowe wykonanie zleceń, a dzięki naszemu doświadczeniu i zespołowi wykwalifikowanych pracowników- kompleksowe usługi budowlane najwyższej jakości.

► "DB-Komin" Jacek Grochowski


Dane adresowe:

Boguszyce 116 a/7, Boguszyce - DolnośląskieOd 12 lat zajmujemy się uszczelnianiem i frezowaniem przewodów KOMINOWYCH. Cieszymy, się bardzo dobrą opinią w środowisku kominiarskim. Dla państwa bezpieczeństwa używamy materiałów markowych firm kominowych, posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie remontów kominów.

► Hydraulik Hydro-Power


Dane adresowe:

Wybranowo 7, Inowrocław - Kujawsko-PomorskieJesteśmy firmą świadczącą usługi hydrauliczne w całej Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

► Studio kominki


Dane adresowe:

ul. Stefana Okrzei 64, Kielce - DolnośląskieZapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wkładów kominkowych firmy Spartherm, której jesteśmy dystrybutorem regionalnym w województwie świętokrzyskim. Nasza firma zrealizowała ponad kilkaset zleceń, a niektóre z nich mogliście Państwo oglądać w programach telewizyjnych oraz czasopismach branżowych. Na swoim koncie posiadamy wiele dyplomów, wyróżnień i certyfikatów