► Budmel


Dane adresowe:

ul. 1 Maja 2a, Ścinawa k. Wołowa - DolnośląskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, gwarantujemy Państwu terminowe wykonanie wszelkich prac, oraz najwyższej jakości usługi ogólnobudowlane.

► "B.W.N. System" Janusz Wołowiec


Dane adresowe:

ul. Posłowicka 165, Kielce - ŚwiętokrzyskieSerdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza firma firma powstała w 1986 roku i od tego czasu świadczy usługi najwyższej jakości.

► JW Projekt


Dane adresowe:

ul. Prudnicka 14, Krapkowice - OpolskieWyróznia nas wszechstronność! Projektujemy nowe budynki, a także adaptujemy oraz modernizujemy już istniejące– zawsze kierujemy się przy tym potrzebami przyszłych mieszkańców i użytkowników.

► Architekt Grzegorz Jagiełło


Dane adresowe:

ul. Jerzmanowskiego 10/51, Kraków - MałopolskieNa rynku jestem obecny od połowy lat 90-tych - doświadczenie zdobywałem pracując dla wielu renomowanych biur architektonicznych i inwestorów - zarówno firm prywatnych jak i podmiotów państwowych / samorządowych.

► Satoria group


Dane adresowe:

ul. E. Ciołka 12, Warszawa - MazowieckieSpółka SATORIA Group SA oparta jest całkowicie na polskim kapitale. Posiada udziały w wyspecjalizowanych podmiotach, których głównym obszarem działalności i kompetencji jest świadczenie usług hotelarsko-konferencyjnych, zarządzanie obiektami hotelowymi, a także wynajem powierzchni biurowych.

► Filar


Dane adresowe:

ul. Sądecka 33/11, Rabka-Zdrój - MałopolskieNa rynku jesteśmy od 2000 roku. Na początku zajmowaliśmy się kierowaniem i nadzorowanie prac budowlanych, jednocześnie kształcąc się i podnosząc kwalifikacje. Przez ten okres zdobywaliśmy doświadczenie na budowach prawie w całej Polsce.

► "Zigurat" Andrzej Jodziewicz


Dane adresowe:

ul Korotyńskiego 21/38, Warszawa - MazowieckieZespół inspektorów nadzoru budowlanego, kierowników budowy, konsultantów budowlanych zapewnia wszechstronną pomoc inżynierską i prawną zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w szerokim zakresie doradztwa budowlanego oraz przeprowadzenia procesu inwestycyjnego.

► MKD- Invest


Dane adresowe:

pl. Grunwaldzki, Wrocław - DolnośląskieKompleksowa obsługa formalno- prawna inwestycji budowlanych, wykonanie okresowej kontroli obiektów budowlanych.

► Andrex


Dane adresowe:

ul. Przemysłowa 4, Ustrzyki Dolne - PodkarpackieFirma zajmuje się budownictwem domów jednorodzinnych począwszy od ław fundamentowych po kompleksowe wykończenie wnętrz. Domy stawiamy w tradycyjnej technologi z różnorodnych materiałów dostępnych na naszym rynku w zależności od preferowanych materiałów przez inwestora jak i również służymy doradztwem przy wyborze materiałów.

► Usługi Remontowo-Budowlane MARFI


Dane adresowe:

ul. Drużynowa 6 , Łódź - ŁódzkiePotrzebujesz informacji ? Śpieszy Ci się z remontem ? Chcesz zasięgnąć porady fachowca? Skontaktuj się z nami , pomożemy i doradzimy.