► STENBUD Andrzej Stępień


Dane adresowe:

ul. Wiązownica Duża 235, Staszów - ŚwiętokrzyskieZachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► ALL FLOOR Barbara Idzi


Dane adresowe:

ul. Powstańców 14, Prószków - OpolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► KOBYLIŃSCY FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA


Dane adresowe:

ul. Jugosłowiańska 48b/8, Poznań - WielkopolskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także najwyższa jakość świadczonych usług sprawią, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru.

► TAR-POD


Dane adresowe:

ul. Skwer Kościuszki 13A lok. 13, Gdynia - PomorskieFirma istnieje od 1995 roku i cieszy się pełnym zaufaniem klientów w zakresie budowy tarasów z drewna, tarasów kompozytowych, pergoli, sprzedaży i montażu podłóg drewnianych, laminowanych oraz parkietów, listew przypodłogowych i ogrodzeń z kompozytu.

► ANKOR Instalacje grzewcze i sanitarne Łódź


Dane adresowe:

ul. Iglasta 35/37, Łódź - ŁódzkieFirma Ankor P.U.H. powstała w 1996 r. Od początku działalności zajmuje się instalacjami grzewczymi i sanitarnymi w budownictwie. Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji w budownictwie jednorodzinnym.

► REMBUD Jerzy Żurawski


Dane adresowe:

ul. Kosynierów 18, Koszalin - ZachodniopomorskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nabyte przez nas wieloletnie doświadczenie, połączone z najwyższą jakością świadczonych usług sprawią, że będą Państwo zadowoleni.

► Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Chwastek


Dane adresowe:

ul. Ryszarda Siekiela 32/1, Ruda Śląska - ŚląskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► DUDIK Schody drewniane i podłogi


Dane adresowe:

ul. Leśna 22, Budy, Jastrowie - WielkopolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Bud-Haus


Dane adresowe:

Młynne 307, Limanowa - MałopolskieFirma istnieje na rynku od roku 2006, specjalizujemy się w budowie domów w systemach kanadyjskich jak i tradycyjnych bydynków murowanych. Realizujemy projekty indywidualne na terenie całego kraju. Znani jesteśmy z solidności i fachowego wykonywania zleceń.

► Parkietmen Tomasz Ksokowski


Dane adresowe:

Sujki 33, Warszawa - MazowieckieFirma PARKIETMEN jest przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą i wykonawstwem podłóg z drewna. Dodatkowo oferujemy wybrane produkty chemii budowlanej. W swojej ofercie posiadamy parkiety z drewna krajowego i egzotycznego w szerokim asortymencie rozmiarów.