► dudik


Dane adresowe:

ul. Leśna 22, Budy, Jastrowie - WielkopolskieSzanowni Państwo, firma dudik oferuje schody drewniane samonośne i okładziny na schody betonowe wykonane z litego drewna. Schody wykonywane są po uprzednich pomiarach u klienta, są więc idealnie dopasowane do pomieszczeń i niepowtarzalne.

► Usługi Stolarskie Ryszard Czapp


Dane adresowe:

Bór 41, Miechucino - PomorskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników.

► "GĄSIOR" Cezary Gąsior


Dane adresowe:

ul. Wesoła 42a, Wola Krzystoporska - ŁódzkiePracujemy na zasadzie „solidarność i porządek”, nasza firma budowlana gwarantuje swym klientom zadowolenie z wykonanych usług. W celu utrzymania jakości na najwyższym poziomie prowadzimy specjalistyczne kryterium doboru pracowników oraz system nadzoru prac. Stosujemy materiały tylko wysokiej jakości Mapei, Sigma, Caparol, Knauf, NMC, Orac dekor.

► BM Kompleks


Dane adresowe:

ul. Matki Polki 12/1, Gdańsk - PomorskieBM KOMPLEKS to firma remontowo – wykończeniowa z Gdańska działająca na rynku budowlanym od 1991 roku. Naszą działalność prowadzimy na terenie Trójmiasta i okolic. Wieloletnia obecność na rynku firmy BM KOMPLEKS jest dla naszych potencjalnych klientów gwarancją wysokiej jakości i niezawodności świadczonych przez nas usług.

► Usługi ogólnobudowlane J. Chałupka


Dane adresowe:

ul. Baborowska 20, Pamiątkowo - WielkopolskieŚwiadczymy kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Specjalnością firmy są modernizacje pomieszczeń. Uzupełnieniem naszej propozycji są prace budowlane np. ocieplanie budynków.

► PHU I .W IZABELA WILMA


Dane adresowe:

ul. Młyńska 64, Lipusz - PomorskieFirma nasza specjalizuje się w budowie całorocznych domów drewnianych, domów z bali, domów i domków letniskowych oraz altan. Największą motywacją do działania jest zadowolenie naszych Klientów, dla których realizujemy marzenia o zdrowym, ciepłym i przytulnym domu. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami nasi Klienci