► Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Kamiński


Dane adresowe:

ul. Wschodnia 22, Suchy Las - WielkopolskieZapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także doskonałą opinię wśród naszych klientów. W skład naszej kadry wchodzą wykwalifikowani pracownicy.

► MIKO-BAU Michał Kościucha


Dane adresowe:

ul. Wzgórze 22, Konin - WielkopolskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także doskonała opinia wśród naszych klientów sprawią, że będą Państwo zadowoleni.

► Budesco


Dane adresowe:

Skiby 14, Chęciny - ŚwiętokrzyskieSpecjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu suchej zabudowy potocznie zwanej adaptacją poddasza. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku i do dnia dzisiejszego wykonujmy terminowo i solidnie Państwa poddasza i nietypowe zabudowy z k-g.

► Eko-Bud


Dane adresowe:

ul. Leśna 39 m. 6, Zaborów - MazowieckieFirma remontowo budowlana Eko-Bud została założona w 1987r. Posiadamy 25 letnie doświadczenie, zdobyte na placach budów mazowsza. Trzon firmy to wyspecjalizowane ekipy budowlane, które jedna po drugiej, przystępują do kolejnych etapów realizowanej inwestycji. Starannie dobrana kadra pracowników pozwala nieustannie podnosić jakość wykonywanych usług.

► ATP- Hydroizolacje Tomasz Przyborowski


Dane adresowe:

ul. Wiosenna 9/5, Ząbki - MazowieckieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników. Świadczymy usługi najwyższej jakości.

► Optimum


Dane adresowe:

ul.Polna 28, Zarzecze k/Niska - PodkarpackieFirma Optimum powstała w 1992 roku. Od momentu rozpoczęcia swej działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.Misja, którą realizujemy opiera się na polityce jakości i rzetelności wobec klientów.

► Mardeco


Dane adresowe:

ul. Broniewskiego 17, Myszków - ŚląskieMARDECO to firma ogólnobudowlana, której powstanie zdeterminowało rosnące zapotrzebowanie rynku budowlanego na innowacyjne i energooszczędne rozwiązania. Od momentu założenia firmy głównym jej celem było świadczenie usług budowlanych o najwyższym standardzie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

► Świadectwa charakterystyki energetycznej


Dane adresowe:

ul. Źródlana 7, Dzierżążno - PomorskieOferujemy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Naszą misją jest promowanie nowych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz termomodernizacji.

► P.H.U Multi-Finish


Dane adresowe:

ul. Daszyńskiego 28/19, Inowrocław - Kujawsko-pomorskieJesteśmy autoryzowanym wykonawcą izolacji natryskowych w technologii Demilec USA®. Posiadamy Certyfikat Autoryzacji świadczący o kompleksowym przeszkoleniu, zgodnym z jakościowymi wymogami producenta i potwierdzający zdobytą przez nas szeroką wiedzę w zakresie prawidłowej aplikacji pianek poliuretanowych i powłok ochronnych.