► Tynki Mokre Radzyń Podlaski


Dane adresowe:

ul. Kardynała Wyszyńskiego 16/91, Radzyń Podlaski - LubelskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników którzy poradzą sobie z każdym nawet najbardziej nietypowym zleceniem.

► KADA


Dane adresowe:

AL. Krakowska 69, Sękocin Nowy - MazowieckieKADA Docieplenia to firma specjalizująca się w sprzedaży i wykonywaniu systemów ociepleń. Oferujemy wszystkie materiały niezbędne do ocieplenia i wykończenia domu. Posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych: od fundamentu aż po dach.

► Kamart- Elewacje


Dane adresowe:

Stara Łomża n/rz 43, Łomża - PodlaskieJesteśmy firmą remontowo-budowlaną ze specjalnością <,docieplenia elewacji” metodą lekko-mokrą. Firma została założona w 2005r. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem w zakresie wykonywania elewacji. W tych latach wykonaliśmy wiele inwestycji takich jak budynki wielorodzinne, bloki, hale przemysłowe, budynki mieszkalne prywatne.

► Tynkbud Bis Krzysztof Mrowiec


Dane adresowe:

ul. Kasztanowa 90, Łodygowice - ŚląskieFirma budowlana Tynkbud Bis jest firmą z wieloletnią tradycją. W czasie swojej działalności zrealizowano wiele prac dla inwestorów prywatnych oraz wykonano szereg inwestycji z zamówień publicznych. Wizytówką firmy jest wiele obiektów typu hotele oraz obiekty wielkopowierzchniowe gównie sale gimnastyczne oraz baseny.

► PHU Bar- Bud


Dane adresowe:

Alej Sosnowa 29 Książenice, Grodzisk Maz. - MazowieckieBarbud prowadzi działalność w branży budowlanej, specjalizując się głównie w technologiach ociepleniowych, elewacyjnych i adaptacji wnętrz. Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej poparte certyfikatami jakości w zakresie robót elewacyjnych.

► "Wobud"


Dane adresowe:

Domaszowice 213a, Kielce - ŚwiętokrzyskieFirma WOBUD - usługi budowlane - Robert Woźnicki działa na rynku pod tą nazwą od 1999 roku. Z roku na rok staramy się doskonalić załogą, uczestniczyć w szkoleniach. Wszelkie inwestycje wykonujemy w określonym terminie, zgodnie ze zleconą dokumentacją techniczną, z zachowaniem zasad sztuki budowlanej. Lata spędzone na wykonaniu pokryć dachowych, oraz nabyte doświadczenie stawiają nas w gonie sprawdzonych i doświadczonych wykonawców.

► Trans-Bud Sp. z o.o


Dane adresowe:

ul Conrada 63, Kraków - MałopolskieFirma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.