► "Akerbud" Wojciech Rymuza


Dane adresowe:

ul. Wyboista 34, Łomianki - MazowieckieNasza firma oferuje kompleksową budowę domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i rezydencji dla klientów indywidualnych, a także małych budynków komercyjnych i usługowych dla firm. Przejmujemy wszystkie obowiązki związane z procesem budowy budynku ograniczając obowiązki naszych klientów do odbioru poszczególnych etapów budowy. Kupujemy i dostarczamy na plac budowy wszystkie materiały biorąc za nie pełną odpowiedzialność. Zapewniamy pełny zakres sprzętu niezbędnego do wykon

► "Tete a Tete Studio" Wiesław Korzeniewski


Dane adresowe:

ul. Prądzyńskiego 12 /7 , Poznań - WielkopolskieZapraszamy do skorzystania z naszych usług, jesteśmy rekomendowaną firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy zespół doświadczonych pracowników.

► Usługi ogólnobudowlane J. Chałupka


Dane adresowe:

ul. Baborowska 20, Pamiątkowo - WielkopolskieŚwiadczymy kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe. Specjalnością firmy są modernizacje pomieszczeń. Uzupełnieniem naszej propozycji są prace budowlane np. ocieplanie budynków.

► Usługi Remontowo-Budowlane MARFI


Dane adresowe:

ul. Drużynowa 6 , Łódź - ŁódzkiePotrzebujesz informacji ? Śpieszy Ci się z remontem ? Chcesz zasięgnąć porady fachowca? Skontaktuj się z nami , pomożemy i doradzimy.

► BUD-RAJ Rajmund Gawlik


Dane adresowe:

ul. Leopolda Staffa 36, Lublin - LubelskieNasze wieloletnie doświadczenie w budownictwie specjalistycznym sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Posiadamy atrakcyjne ceny, oraz profesjonalną i doświadczoną kadrę pracowników.

► F.U.H. Bet-Zex


Dane adresowe:

ul. Stobierna 82, Dębica - PodkarpackieFirma BET-ZEX działa aktywnie w branży budowlanej od 10 lat. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę.

► Kramer Robert Pasiński


Dane adresowe:

ul. Traugutta 22 lok.25, Grodzisk Mazowiecki - MazowieckieZajmujemy się wykonaniem domów na zlecenie klientów na ich działkach. Jesteśmy generalnym wykonawcą budowy. Pomagamy również przy wyborze technologii budowy domu, doradzamy przy formalnościach związanych z budową domu, wyborem sposobu finansowania, służymy poradą w kwestii zakupu działki, organizacji budowy i staramy się, aby żadne z pytań klientów nie pozostało bez odpowiedzi.

► Ładny dom Łukasz Złotek


Dane adresowe:

ul. Żarnowa 206, Strzyżów - PodkarpackieŁadny dom to przyjazna i nowoczesna firma branży budowlanej. To solidny i doświadczony wykonawca inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego i drogowego. Wykonujemy w pełnym zakresie roboty brukarskie, ziemne, drogowe i ogólnobudowlane. Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta, począwszy od dostarczenia wszelkich materiałów, po wykonanie całej inwestycji. To pozwala zminimalizować koszty i skrócić czas realizacji.

► Budownictwo Ogolne Jan Ziółkowski


Dane adresowe:

Bożejowice 26a, Bożejowice - DolnośląskiePosiadamy bardzo duże doświadczenie i wiemy jak sprostać wymaganiom naszych klientów. Z nami zbudują Państwo dom swoich marzeń.

► Inter-System Józef Bakuła


Dane adresowe:

Okocimska 4 lok.8, Warszawa - MazowieckiePrzedsiębiorstwo działa na rynku od 24 lat. Zostało założone w 1989 roku przez Krzysztofa Ciesielskiego. Wraz z rozwojem firmy nazwa ulegała wielokrotnie zmianie. Na początku była zmiana pod nazwą „Inter-System” od 1997 do 2002 jako INTER-SYSTEM S.C. od października 2002 nazywa się w INTER-SYSTEM J. Bakuła Agencja handlowo-usługowa. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych.