► INTER-TECH Włodzimierz Zabłocki


Dane adresowe:

ul. Jana Korczaka 23 , Barczewo - Warmińsko-MazurskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► WIREX SP. J. Jerzy, Jan Wirek


Dane adresowe:

ul. Sielecka 93B, Będzin - ŚląskieSpółka Wirex do przedsiębiorstwo o korzeniach firmy rodzinnej, dające obecnie zatrudnie blisko 50 osobom prowadząc działalność w wielu zrożnicowanych sektorach działalności. Firma powstała w 1992 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

► F.U.H JAGODA Sławomir Jagoda


Dane adresowe:

ul. Botaniczna 7, Kamienica Polska - ŚląskieZachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także świadczymy usługi najwyższej jakości.

► Traskop Andrzej Banasiewicz


Dane adresowe:

ul. Nadolany 161, Bukowsko - PodkarpackieZapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► MOL-POL Mariusz Molak


Dane adresowe:

ul. Sołecka 22, Ławki - MazowieckieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Usługi Budowlane Krzysztof Andrzejczyk


Dane adresowe:

Suserz 24, Szczawin Kościelny - MazowieckieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, doskonałą opinię wśród klientów, a także bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

► Transport Wykopy Rozbiórki Sławomir Rybiński


Dane adresowe:

ul. Kolejowa 6, Kanie - MazowieckieJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wykonywanych usługach. Wykonywane przez nas usługi świadczone są ze specjalną precyzją i dokładnością tak aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonywanej przez nas pracy. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem.

► Space Global Sp. z o.o


Dane adresowe:

ul. Przemysłowa 12A, Bełchatów - ŁódzkieZapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Nasze wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny a także najwyższa jakość świadczonych usług sprawią, że będą Państwo zadowoleni.

► Zakład Usługowy R. Słuszczak & W. Czyż


Dane adresowe:

ul. Rolna 7A, Rokietnica - WielkopolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych pracowników, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Inter-System Józef Bakuła


Dane adresowe:

Okocimska 4 lok.8, Warszawa - MazowieckiePrzedsiębiorstwo działa na rynku od 24 lat. Zostało założone w 1989 roku przez Krzysztofa Ciesielskiego. Wraz z rozwojem firmy nazwa ulegała wielokrotnie zmianie. Na początku była zmiana pod nazwą „Inter-System” od 1997 do 2002 jako INTER-SYSTEM S.C. od października 2002 nazywa się w INTER-SYSTEM J. Bakuła Agencja handlowo-usługowa. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach inwestycji budowlanych.