► Tapicerstwo samochodowo-meblowe


Dane adresowe:

ul. Zagłoby 61, Rybnik - ŚląskieWykonujemy renowacje w zakresie tapicerki samochodowej i meblowej antyków i mebli nowoczesnych. W ofercie znajduje się szycie dachów cabrio, obszywanie kierownic. Usługi wykonujemy w każdym rodzaju materiału, łącznie ze skórą naturalną.

► Cezar-Meble


Dane adresowe:

ul. Komunalna 6, Pruszcz Gdański - PomorskieZajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymogów klienta.

► PHU Meblux


Dane adresowe:

ul. Ujsolska 1, Rajcza - ŚląskieOpieramy swoją działalność na wieloletnim doświadczeniu w branży meblarskiej. Naszym klientom oferujemy zarówno gotowe meble jak i wykonywane na zamówienie klienta z dostępnych na rynku najlepszych materiałów.

► BM Kompleks


Dane adresowe:

ul. Matki Polki 12/1, Gdańsk - PomorskieBM KOMPLEKS to firma remontowo – wykończeniowa z Gdańska działająca na rynku budowlanym od 1991 roku. Naszą działalność prowadzimy na terenie Trójmiasta i okolic. Wieloletnia obecność na rynku firmy BM KOMPLEKS jest dla naszych potencjalnych klientów gwarancją wysokiej jakości i niezawodności świadczonych przez nas usług.

► Przedsiębiorstwo wielobranżowe A&T Anna Zielińs


Dane adresowe:

ul Stefana Okrzei 5, lok. 37, Gdynia - PomorskieFirma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe A & T istnieje od 1993 roku . Prowadzimy sprzedaż detaliczną , hurtową , wysyłkową , wysokiej jakości importowanych ze Szwecji , Szwajcarii , Hiszpanii , Niemiec i Turcji okuć i profili uszczelniających do szaf metalowych.